Sylwia C.

Bardzo pozytywny, uśmiechnięty zaangażowany w to co robi ogromna wiedza poparta doświadczeniem polecam w 100 % 😉

Ewelina K.

Otwarty, uśmiechnięty, z wielkim poczuciem humoru i dystansem do siebie. Mega profesjonalny: merytorycznie i praktycznie. Jak dla mnie, w czołówce Trenerów Personalnych jakich znam.

Mariola Cz.

Polecam 🙂 świetny instruktor 🙂 można liczyć na naprawdę fachową i skuteczną poradę o czym przekonałam się osobiście 🙂

Michał B.

Cieszę się i myślę że był to świetny pomysł z założeniem tej strony. Przez cały rok stosowałem się do zaleceń Marcina i mówiąc szczerze znacznie poprawiła się moja siła i mobilność. Rozpisane treningi były konkretne i dopracowane.

Piotr K.

Z mojego punktu widzenia mogę napisać, że wiedza i doświadczenie dotyczące treningu, którymi dzieli się Marcin są ogromne. Siła rośnie szybko, a co za tym idzie szybkość i wytrzymałość. Poprawiłem wyniki biegowe oraz kolarskie, dowiedziałem się jak unikać kontuzji i jak się odżywiać. NIECH MOC BĘDZIE Z NAMI WSZYSTKIMI.

Weronika P.

Pracować z Marcinem miałam przyjemność na co dzień przez 9 miesięcy, dam sobie rękę uciąć za tego Pana. Jestem pewna, że jeszcze o nim będzie głośno. Ma potężna wiedzą, super podejście do klienta, zawsze służy pomocą, zaraża swoją pasja i miłością do treningu siłowego. Chętnie dzieli się wiedzą. Zadając mu nawet najgłupsze nurtujące nas pytanie spotkamy się z przyjazną odpowiedzią. Nie ma mowy o wyśmianiu, nawet w żartach. Szanuje w 100% zdanie innego człowieka jeśli nawet znacznie różni się od jego. Jeśli czegoś nie wie nie udaje, że wie ale w najbliżej chwili sprawdza w najlepszych źródłach dana wiedzę. Człowiek prawdziwy, szczery i naprawdę godny polecenia. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu!!

Marzena W.

Co mi dały treningi z Marcinem? Przede wszystkim mega dużo pozytywnej energii, pozytywnego nastawienia i wielką motywację z Jego strony. Na początku wszystko było w czarnych barwach, strach, ze nie dam sobie rady, ale potrafił mnie „przestawić” na odpowiedni tok myślenia i sprawić, że ćwiczenia stały się przyjemności, a nie nudnym i przykrym obowiązkiem. Jeśli bym miała komuś polecić Marcina, to bez żadnego wahania. Jest bardzo miłym, otwartym, wesołym i pozytywnym człowiekiem. Bardzo dokładnie pokazuje ćwiczenia i poprawia za każdym razem, żeby było zrobione jak należy. Sama przyjemność mieć z Nim do czynienia.