Książka

Pierwsza w Polsce!

Książka o kształtowaniu
pośladków i kobiecej sylwetki.

O czym jest ta książka?

Buduj Pośladki i Zgrabne Ciało jest zbiorem informacji z mojego doświadczenia zdobytego na treningach personalnych, ze szkoleń, książek, badań naukowych oraz artykułów. Dostarcza wszystkiego co musisz wiedzieć, aby zrozumieć i stworzyć własną drogę do kształtowania pośladków i szczupłej sylwetki. Przeznaczona dla kobiet początkujących aż do zaawansowanych.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące książki

1. Czy wiedza zawarta w książce przyda mi się jeśli chcę trenować w domu?
Tak, w książce są zawarte ćwiczenia, które z powodzeniem można wykonywać w domu i realizując 12-tygodniowy program.
2. Czy książka jest tylko o kształtowaniu pośladków?
Nie. Książka oferuje wszystkie niezbędne narzędzia do kształtowania kobiecej sylwetki. Zarówno jeśli chodzi o kształtowanie pośladków, pleców, barków itp, czy utratę tkanki tłuszczowej. Uczy jak trenować i się odżywiać, by osiągnąć zamierzone cele w możliwie jak najszybszym czasie.
3. Czy po zrealizowaniu tego programu urosną mi mięśnie na udach, barkach? Czy będę wyglądała jak ”babochłop”?
Właśnie po to powstała ta książka, aby każda kobieta zrozumiała i uświadomiła sobie jak trenować przy użyciu ciężarów (hantli, sztangi) oraz na co zwracać uwagę w treningu, aby priorytetowo kształtować i ”rzeźbić ”te partie na których jej najbardziej zależy.
4. Czy w książce jest rozpisana dieta?
Tak. W książce znajduje się przykładowy 7-dniowy elastyczny jadłospis, rozpisany przez dietetyka klinicznego mgr Emilię Wacławik. Jednak unikałbym słowa dieta, a zastosował: zmiana nawyków żywieniowych. Szczególnie zależało mi, aby jadłospis był jak najprostszy i możliwy do zrealizowania przez każdą kobietę.
5. Nigdy nie ćwiczyłam z ciężarami i kompletnie nie znam techniki ćwiczeń … boje się, że zrobię sobie krzywdę! Czy książka pomoże mi bezpiecznie trenować?
Nic nie zastąpi weryfikacji poprawnej techniki przez trenera personalnego. Jednak książka została ubogacona we wskazówki trenera i dostęp do biblioteki filmów, aby jak najmocniej zminimalizować ryzyko błędnego wykonywania ćwiczeń. Wiele kobiet trenując w domu za pomocą youtube nie zwraca uwagi na istotne aspekty techniczne wykonywanych ćwiczeń, co może skutkować urazami. Jeśli czujesz, że źle ćwiczysz skontaktuj się ze mną, spróbujemy zweryfikować każde ćwiczenie i rozwiązać problem.
6. Gdy masz jakieś inne pytania dotyczacę książki lub inne, zapraszam do kontaktu na facebooku: Trener Marcin Kaptur, instagramie: marcin.kaptur lub poprzez e-mail: kontakt@marcinkaptur.pl

Kilka przykładów zmian sylwetki osiągniętych za pomocą wiedzy którą znajdziesz w książce.

Treści książki mają nauczyć Cię i uświadomić dlaczego trening siłowy jest najlepszym narzędziem do kształtowania szczupłej sylwetki i budowy pośladków.

Postanowiłem stworzyć dzieło, które moim zdaniem powinno znaleźć się również na półce profesjonalnego trenera osobistego. Jest tak wiele wiedzy do utrwalenia każdego dnia, że bez względu na to, jak dobry jesteś, odświeżenie i przypomnienie sobie podstawowej wiedzy zawsze się przydaje. Pracuję jako trener już parę lat, jednak podczas tworzenia tej książki, miewałem często momenty „aha!” które sprawiły, że miałem ochotę pójść na siłownię i zrobić jakieś ćwiczenie analizując je setny raz.

Czego się nauczysz?

Daj człowiekowi rybę, a nakarmisz go na jeden dzień.
Naucz człowieka łowić ryby, a karmisz go przez całe życie.

Dzięki książce Buduj Pośladki i Zgrabne Ciało:

 • Zrozumiesz programowanie treningu siłowego i jak dostosować trening do własnych potrzeb.
 • Dowiesz się o wszystkich szczegółach potrzebnych do tego, abyś mogła robić postępy na siłowni przez lata, a nie tylko przez kilka tygodni.
 • Zdobędziesz umiejętność tworzenia własnych programów treningowych, używając logiki, a nie tylko zgadywania.
 • Docenisz różnicę między faktem a mitem, jeśli chodzi o trening i odżywianie.

Co otrzymasz?

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

 • Jak często muszę trenować pośladki? Ile muszę trenować by schudnąć? Jak schudnąć z brzucha? Co i ile muszę jeść? Czy mogę się pozbyć celulitu dietą i treningiem? Czy muszę robić treningi cardio? Czy urosną mi mięśnie od treningu siłowego?
 • Kilka szczegółowych przewodników wyjaśniających, jak podejść do kluczowych aspektów treningu, takich jak rozgrzewka, dobór ciężaru i śledzenie wyników treningu.
 • 12-tygodniowy program treningowy ukierunkowany na budowę zgrabnych pośladków i redukcję tkanki tłuszczowej.
 • Bonusowe programy, które będziesz mogła wdrożyć gdy potrzebujesz urozmaicenia, jesteś bardziej doświadczona, bądź Twoje priorytety się zmieniły. Rozdział ten nauczy Cię również tworzenia własnych programów które można dostosować tak, aby skupić się na poszczególnych obszarach ciała na których najbardziej Ci zależy, i trenować nawet na najbardziej ruchliwych siłowniach komercyjnych.
 • Ponad 100 zdjęć z instrukcjami krok po kroku jak wykonać dane ćwiczenie + nieocenione wskazówki trenera.
 • Dostęp do biblioteki profesjonalnych filmów, pokazujących jak wykonać każde ćwiczenie z dokładnym opisem techniki.
   

Niezbędny podręcznik budowania pośladków i zgrabnej sylwetki dla każdej kobiety, która poważnie myśli o metamorfozie jest już dostępny! Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczoną trenującą kilka lat na siłowni, czy nowicjuszką, jest to podstawowa lektura, która pomoże Ci lepiej zrozumieć kluczowe zasady zmian sylwetki i jak je wdrożyć, aby uzyskać to czego chcesz .

*Wyniki mogą się różnić | Wyniki są oparte na indywidualnych okolicznościach | Ramy czasowe wyników nie są gwarantowane | Siła woli jest zawsze wymagana!