O mnie / Kim jestem? Dlaczego ja i czemu warto mi zaufać?

Cześć !

Jestem absolwentem AWF i trenerem personalnym. Posiadam liczne certyfikaty w tym 2 poziomy elitarnego szkolenia z zakresu treningu siłowego w Strength & Conditioning Education Center – SCEC. Mam nadzieję spotkać się z Tobą na treningu, ale także tutaj, w miejscu w którym będę się dzielił z Tobą moją sportową zajawką i mobilizował do działania.

Wiara w siebie jest najważniejszą cechą, której potrzebujemy, aby odnieść sukces w każdym przedsięwzięciu. Nieważne, co próbujesz zrobić – poprawić sylwetkę, zbudować biznes, namalować obraz, jeśli nie wierzysz w to co chcesz zrobić, to nic nie uda się osiągnąć.

Korzystając z najprostszego przykładu: podczas gdy wszyscy chcemy zostać zwycięzcami loterii, człowiek który zdobył wielkie bogactwo własnymi rękami, sprytem i ciężką pracą, będzie miał nieskończenie większą satysfakcję i dumę niż szczęściarz, który wygrał grę na loterii.

Wiara w siebie bez pozostawania w ,, związku małżeńskim ” z ciężką pracą sprawia, że ​​jesteś marzycielem. Chodzi o to, aby wiara w siebie i ciężka praca były związane nierozłącznie, bo wtedy możesz osiągać wiele.

Tej wiary w siebie życzę Tobie podczas zmian swojej sylwetki, zwłaszcza gdy dopadnie Cię lenistwo, brak czasu, zły dzień.

Bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu chętnie poprowadzę Cię do szybszych i długotrwałych efektów pod Twoje cele i wymagania. Na tej stronie w zakładce OFERTA znajdziesz warianty współpracy do wyboru w zależności od Twoich celów treningowych, czasu na ich osiągnięcie, doświadczenie i możliwości finansowe. Natomiast w zakładce WIEDZA, znajdziesz podpowiedzi dotyczące treningu i odżywiania, aby jeszcze bardziej zmaksymalizować efekty jeśli trenujesz sam/a na siłowni. Znajdziesz mnie na Facebooku, Instagramie oraz w serwisie YouTube.

Zobacz moje uprawnienia i zdobyte certyfikaty

Do zobaczenia na treningu !
Pozdrawiam

Marcin Kaptur